warsztaty > II MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY MODY
10 - 17.04.2011
II MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY MODY
"ZWIĄZEK OTWARTY"

Tegoroczna edycja nosi tytuł ZWIĄZEK OTWARTY i dotyczy zarówno przenikania się różnych dziedzin sztuki współczesnej w celu stworzenia jednego dzieła, jak i relacji czysto partnerskich.

W warsztatach wezmą udział studenci z Akademii Sztuk Pięknych z Wiednia, Mediolanu i Łodzi, którzy już rozpoczęli pracę nad projektem, każda grupa w swoim kraju ( poszczególne wydziały uczelni zgodne są z wymogami projektu - multimedia, scenografia, reżyseria, projektowanie ubioru).  W dniach 10 - 17 kwietnia 2011 roku wszyscy studenci przyjadą do Łodzi i przez tydzień wraz z grupą łódzkich studentów zrealizują projekt, którego efekty będzie można zobaczyć 16go kwietnia w sobotę na Rynku Manufaktury. Będzie to happening, wyreżyserowany i zagrany przez studentów, zostaną zaprojektowane i zrealizowane kostiumy oraz elementy scenografii. 

Występ będzie filmowany przez studentów współpracujących z portalem www.weare.pl wspieranym przez Stowarzyszenie Akademia Wilanowska z Warszawy i montowany przez  nich jako krótki film fabularny.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w happeningu w dniu 16 kwietnia o godzinie 18:00.

Koordynatorzy:

dr hab. Sylwia Romecka-Dymek, Prezes Fundacji Future in Fashion

Bożena Intrator, M.Phil., Dyrektor ds kontaktów międzynarodowych Fundacji Future in Fashion

 

organizator
fundacja future in fashion
sponsorzy
msv.com.pl
patroni
trufle.co
partnerzy
oko.edu.pl
All Rights Reserved Œ 2010 - 2013 Fundacja Future in Fashion | Polityka prywatności